Digiturk Keyif Paketi Kampanyası

Digiturk Keyif Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Keyif Paketi Kampanyası ile sizde kolay bir şekilde Digiturk abonesi olarak eski yayınlara veda  edecek ve izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Digiturk Keyif Paketi Fiyat açısında oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde ayda 9.99 TL ödeyerek en sevilen içerikleri dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

giris-paketi-digiturk

Kampanyada Neler Var?

  • Dilediğiniz bir keyif paketi: Seçtiğiniz bir keyif paketi ile çocuk, belgesel ve spor programlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • İlk ay dizi ve yetişkin paketi hediye: En seçkin dizileri dizi paketi hediyesi ile izleyebileceksiniz. Bununla birlikte gece 00.00’dan sonra yetişkin kanallarının tadını çıkartacaksınız.
  • İlk 12 ay HD yayın keyfi: Hediye olarak sunulan HD yayın keyfi ile 1 sene boyunca yayınları kaliteli bir şekilde izlemenin tadını çıkartabileceksiniz.
  • Lig TV ve Spor Extra hediye: Lig TV ve Spor Extra hediyesi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde yer alan maçları izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir