Digiturk Keyif Paketi Kampanyası

Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası kapsamında sizde kolay bir şekilde Digiturk abonesi olacak ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Fiyat konusunda en uygun Digiturk Paketleri arasında yer alması ile birlikte en sevilen içeriklere sahip olan harika bir pakettir. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayarak ayda sadece 9.99 TL ödeyerek Digiturk abonesi olabileceksiniz.

digiturk-giris-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • Dilediğiniz bir keyif paketi: Seçtiğiniz bir keyif paketi ile çocuk, belgesel ve spor programlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • İlk ay dizi ve yetişkin paketi hediye: En seçkin dizileri dizi paketi hediyesi ile izleyebileceksiniz. Bununla birlikte gece 00.00’dan sonra yetişkin kanallarının tadını çıkartacaksınız.
  • İlk 12 ay HD yayın keyfi: Hediye olarak sunulan HD yayın keyfi ile 1 sene boyunca yayınları kaliteli bir şekilde izlemenin tadını çıkartabileceksiniz.
  • Lig TV ve Spor Extra hediye: Lig TV ve Spor Extra hediyesi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde yer alan maçları izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir