Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Kampanyası

Digiturk Filmin Yıldızı Paketiyle sinema keyfi evinize geliyor. Film keyfi sevenlere özel olarak her ay binlerce film ile sizde sinema keyfini doyasıya yaşayacak ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Fiyatı ile tüm kullanıcıları etkilemekte olup Digiturk Filmin Yıldızı Paketi İçeriğiyle de yediden yetmişe bütün kullanıcılara hitap etmektedir. Sunulan kampanyalar kapsamında sizde Digiturk Filmin Yıldızı Paketine ayda 39 TL ödeyerek sahip olabilir ve en sevilen içerikleri HD kalitede izleyebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılara verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve aynı gün içinde kurulum talep ederek yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Digiturk Filmin Yıldızı Paketinde Neler Var?

  • Herkese göre içerik: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, Spor Toto 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden NBA’e, Formula 1’den tenise ve beIN SPORTS Haber’in yer aldığı dünyanın sporu…
  • TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film: Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler
  • 4 ekranda film izleme özgürlüğü: beIN CONNECT’te 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden Filmin Yıldızı paketinde!
  • Nasıl İzlemek istediğinizi seçin:Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Filmin Yıldızı paketi için geçerlidir. Belirtilen toplam bedel tek çekim olarak veya World, Axess, Bonus, Card Finans, Advantage veya Maximum özellikli taksit özelliği olan kredi kartlarıyla 12 taksitli olarak ödenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir