Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanyası

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanyası kapsamında abonesi olduğunuz pakete ilk 4 ay %50 indirimli bir şekilde sahip olarak yüzlerce maçı ve binlerce filmi oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Film ve Spor Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Sunulan kampanya kapsamında bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde ayda 50 TL’den başlayan fiyatlar ile bu ikisi bir arada pakete sahip olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz ve abone olmak istediğiniz paketi belirtmeniz yeterli olacaktır.

film-ve-spor-paketi-digiturk

Kampanya İçeriği

  • Spor toto süper lig: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Süper Lig Paketleri’nde HD kalitede!
  • 1000 film: Her ay 1000 film, TV’de ilk kez gösterilen 40 yeni film HD kalite ile sizleri bekliyor olacak. 
  • 4 ekrandan film izleme özelliği: 1000 filmden dilediğinizi seçin, beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman TV’de, web’de, cepte ve tablette izleyin.
  • Türkçe dublaj alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri

Film ve Spor Paket Paket Fiyatı

  • Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi: İlk 4 ay indirimli olarak 39.99 TL kalan indirimsiz dönemde ise 112,99 TL olarak sunulmaktadır.
  • Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi: İlk 4 indirimli fiyatı ile 39.99 TL kalan indirimsiz aylarda ise 102,99 TL’ye sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir