Aylık arşivler: Mart 2018

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ile Digiturk Giriş Paketi kapsamında yer alan içerikleri dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.  Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Kampanyası kapsamında sizde en sevilen içerikleri HD kalitede izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olup, Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi İçeriğiyle de yediden yetmişe herkese hitap eden bir pakettir. İndirimli fiyatlar ile sizde bu pakete ayda 13 TL ödeyerek sahip olabilir ve en sevilen içerikleri HD kalitede izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler doğrultusunda müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgi alarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir ve aynı gün içinde kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Kampanyada Neler Var?

  • Belgesel çocuk kanalları: Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları 
  • Doya doya spor: İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları
  • Eğlencenin adresi: Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy,
  • 4 ekranda izleme kolaylığı: 100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT’te!

Ailenin Yıldızı paketi 12 ay taahhütle 03.04.2018’e kadar geçerlidir; ilk 3 ay ayda 13,5 TL, kalan aylarda ayda 27 TL’dir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır.