Aylık arşivler: Mayıs 2017

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanyası

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanyası kapsamında abonesi olduğunuz pakete ilk 4 ay %50 indirimli bir şekilde sahip olarak yüzlerce maçı ve binlerce filmi oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Film ve Spor Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Sunulan kampanya kapsamında bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde ayda 50 TL’den başlayan fiyatlar ile bu ikisi bir arada pakete sahip olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz ve abone olmak istediğiniz paketi belirtmeniz yeterli olacaktır.

film-ve-spor-paketi-digiturk

Kampanya İçeriği

  • Spor toto süper lig: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Süper Lig Paketleri’nde HD kalitede!
  • 1000 film: Her ay 1000 film, TV’de ilk kez gösterilen 40 yeni film HD kalite ile sizleri bekliyor olacak. 
  • 4 ekrandan film izleme özelliği: 1000 filmden dilediğinizi seçin, beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman TV’de, web’de, cepte ve tablette izleyin.
  • Türkçe dublaj alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri

Film ve Spor Paket Paket Fiyatı

  • Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi: İlk 4 ay indirimli olarak 39.99 TL kalan indirimsiz dönemde ise 112,99 TL olarak sunulmaktadır.
  • Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi: İlk 4 indirimli fiyatı ile 39.99 TL kalan indirimsiz aylarda ise 102,99 TL’ye sunulmaktadır.

Digiturk Keyif Paketi Kampanyası

Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası kapsamında sizde kolay bir şekilde Digiturk abonesi olacak ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Fiyat konusunda en uygun Digiturk Paketleri arasında yer alması ile birlikte en sevilen içeriklere sahip olan harika bir pakettir. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayarak ayda sadece 9.99 TL ödeyerek Digiturk abonesi olabileceksiniz.

digiturk-giris-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • Dilediğiniz bir keyif paketi: Seçtiğiniz bir keyif paketi ile çocuk, belgesel ve spor programlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • İlk ay dizi ve yetişkin paketi hediye: En seçkin dizileri dizi paketi hediyesi ile izleyebileceksiniz. Bununla birlikte gece 00.00’dan sonra yetişkin kanallarının tadını çıkartacaksınız.
  • İlk 12 ay HD yayın keyfi: Hediye olarak sunulan HD yayın keyfi ile 1 sene boyunca yayınları kaliteli bir şekilde izlemenin tadını çıkartabileceksiniz.
  • Lig TV ve Spor Extra hediye: Lig TV ve Spor Extra hediyesi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde yer alan maçları izleyebileceksiniz.