Aylık arşivler: Nisan 2017

Digiturk Film Paketi Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kampanya Fiyatı

Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için: Digiturk Film Paketi Kampanyasından en iyi şekilde yararlanarak Digiturk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. En seçkin paketler arasında yer alan Film Paketi Fiyat ve içerik konusunda da en sevilen paketlerden olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişerek üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

film-paketi-digiturk-fiyat

Kampanya İçeriği

  • Her gün farklı: Her gün birbirinden farklı film kuşağı ve hafta sonu çocuklara özel kids kuşağı ile ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

  • 1000 film: Her ay birbirinden güzel sürekli yenilenen 1000 adet film ile aksiyondan, maceraya, gerilimden, drama bir çok filmi dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

  • 4 ekrandan film özelliği: Sunulan tüm yayınları cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan keyifli bir şekilde izleyeceksiniz.

  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Sunulan tüm yayınları orjinal dil seçenekleri ile veya dublajlı bir şekilde izleyeceksiniz.