Aylık arşivler: Mayıs 2015

Sancaktepe Digiturk Bayisi

İstanbul Sancaktepe Digiturk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza hizmet verebilmek için yıllardır gece gündüz çalışmaktayız. Çalışmalarımızda en güzelini yapabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Önceden sadece bayi üzerinden Digiturk hizmetleri veriyorduk. Ama şu anda hem bayimiz üzerinden hem internet üzerinden hem de telefon üzerinden Digiturk hizmetlerini en güzel şekilde sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Sizlerden gelen güzel destek ve ilgi ile yaptığımız hizmetlere daha yenilerini ekleyerek sizlere daha fazla hizmet vereceğiz.

Sancaktepe Digiturk servisimizdeki hizmetlerimiz; Digiturk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, teknik servis hizmeti, lig tv abonelik hizmeti, lig tv satış hizmeti, Digiturk paket ve kampanya satışları, lig tv paketleri ve kampanyaları, Digiturk satış hizmeti, online abonelik hizmeti, arıza bildirim hizmeti, paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi.

Bu saydığımız hizmetlerin tümünü sizlerden hiçbir ücret talep etmeden siz değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktayız. Bu saydığımız hizmetlere ulaşmak için bayi eğer çok uzak gelemiyoruz diyorsanız bir telefon ile bu hizmetler ayağınıza gelecektir. Bu saydığımız hizmetleri telefon üzerinden de çok kısa sürede alabileceksiniz. Bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için size bir telefon uzaktayız.